עורך דין ייפוי כח מתמשך

משרדנו עבר הכשרה מיוחדת והוא מוסמך לערוך ולטפל בייפוי כח משפטי, שהוא מסמך המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 לקבוע כיצד יתקבלו החלטות בעניינו ומי יקבל אותן וזאת כאשר הוא לא יוכל לקבל החלטות בעצמו. 

 

אותו אדם יכול באמצעות עריכת ייפוי כח מתמשך לבחור כיום כיצד יראו חייו אם ישתנה מצבו לרעה והוא לא יהיה מסוגל לקבל החלטות בשם עצמו, עקב מחלות הקשורות לזקנה, עקב מוגבלות מסוימת או עקב תאונה. 

 

למעשה ייפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי המחליף את הצורך במינוי אפוטרופוס – בין אם עבור עניינים הקשורים לרכוש או עניינים רפואיים. 

 

ייפוי כח מתמשך הוא מכשיר חדש יחסית בשוק ואשר אמור לתת שקט למשפחות שרוצות לתכנן קדימה. משרדנו מתמחה בכך לאחר שעבר הכשרה מיוחדת מטעם האפוטרופוס הכללי. 

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן