עורך דין לחברות

עורך דין לחברות ועמותות – ליווי שוטף לעסקים, חברות ועמותות

משרדנו מלווה את הפעילות העסקית של חברות, עסקים ועמותות בכל רחבי ישראל. במסגרת הליווי המשפטי שמעניק משרדנו אנו משמשים כמעין יועץ משפטי קבוע של החברה, אך במיקור חוץ.

שרותי ליווי לעסקים, חברות ועמותות

המטריה המשפטית שמספק המשרד מתחילה משלב הקמת החברה או העמותה או העוסק המורשה, הכנת כל הדרוש לצורך פתיחת חשבון בנק, גיוס עובדים, הסכמי עבודה והסכמים עם ספקים ולקוחות, ייעוץ משפטי שוטף בדיני עבודה ובלשון הרע במהלך חיי העסק, ליווי בכל הנוגע לרישוי עסקים, ייצוג ברכישת נכסים או בהשכרת נכס לצורך ניהול העסק או העמותה, ייעוץ משפטי שוטף לדירקטוריון של החברה או לוועד העמותה, טיפול בהליכי גביית כספים מלקוחות, ייצוג בפני גורמים רגולטוריים במהלך בדיקות המבוצעות על ידם, ניהול משאי ומתן וגישורים עסקיים במידת הצורך, הכנת הסכמים נוספים בהתאם לצרכי העסק כדוגמת הסכמי הפצה, הסכמי זיכיון, אי-תחרות, סודיות, שיווק, שיתוף פעולה ועוד ועוד.

ליווי עמותות וארגונים

בנוסף, משרדנו מלווה את העמותה או העסק בנושאים הקשורים לארנונה ולסיווג נכון של הפעילות מול הרשות המקומית, מנהל תיקי הוצאה לפועל כנגד חייבים, מלווה בהגשה למכרזים שונים בהם העסק מעוניין לזכות, עוסק בהסדרת העסקת עובדים זרים אם ישנם כאלה. כמו כן, אנו מתמחים בייצוג משפטי לעסקים משפחתיים על כל המורכבויות שבהן לרבות ליווי בהעברה בין דורית.

ליווי וייצוג עסקים

ייצגנו בעבר ואנו מייצגים כיום מסעדות ובתי קפה, אולמות אירועים ומוסכים, חברות יצוא ויבוא, חנויות ובתי מלאכה, חברות תקשורת, חברות הפעילות בתחום המחצבות, מכוני רישוי, חברות ביטוח, קרנות נדל"ן, יזמי נדל"ן וקבלני נדל"ן, חברות השכרת רכב, חברות אחזקות נכסים, חברות ניהול נכסים, חברות תיירות, חברות שיווק ופרסום, חברות מזון, סטארטאפים, עמותות הפעילות בתחומי שיכון ופיתוח עירוני, עמותות בתחומי בריאות הנפש, עמותות דת, קרנות פילנטרופיות ועוד ועוד. 

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד שפק, מייסד המשרד, מומחה בנדל"ן ובמיסוי מקרקעין ומלווה עסקאות נדל"ן מורכבות בישראל, באירופה ובארה"ב.
מרצה בפורומים מקצועיים ומפרסם מעת לעת מאמרים וטורי דעה בעיתונות הישראלית ובעיתונות הזרה.
ממייסדי עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים.
מייצג יזמים ובעלי דירות בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, מייצג זוכים וקבוצות זוכים בפרויקטים של מחיר למשתכן ומתמחה בנושאי ירושה, צוואות ועיזבונות. לפרטים ושאלו מוזמנים לצור קשר.
כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34.
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).
טלפון: 02-6775435

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן