עורך דין לשותפויות

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמי שותפות עבור עסקים חדשים ובמתן ליווי משפטי לפעילות העסקית של העסק החדש. הסכם שותפות מתייחס ל-3 נקודות בזמן; הוא קודם כל מסתכל אחורה אל העבר ונותן דגש למה מביא כל צד לשותפות עצמה – הן מבחינת הידע והניסיון והן ברמה הכספית. אחרי שנותנים את הדעת לכך, יש להגדיר במדויק את העסק המשותף של השותפים ואת התפקידים וחלוקת האחריות של כל אחד מהם. במסגרת חלוקת האחריות יש לבחון האם ישנם מדדים או קריטריונים לביצוע הפעולות. 

 

בניסוח הסכם שותפות, אנו יודעים לשאול את השאלות הנכונות – כיצד יתקבלו ההחלטות בעסק החדש? האם ישנן החלטות שמתקבלות אך ורק יחדיו או רק על-ידי אחד השותפים ומהו סוג ההחלטות שניתן לקבל לבד? מה קורה במקרה של אי-הסכמה על החלטות מהותיות, ומהן החלטות מהותיות? האם יש מנגנון חיצוני להכרעה באי-הסכמה שכזאת? 

 

כמו כן, יש להתייחס לעסקים נוספים אותם מפעילים השותפים ולהיבטים של אי תחרות, סודיות, והכי חשוב – כיצד מסתיימת השותפות. 

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן