עורך דין מכירת דירה

אנו מתמחים בייצוג לקוחות המבקשים למכור את דירתם ולהפיק את המירב מן המכירה. אנו פועלים ביחד עם המוכרים ואנשי מקצוע נוספים כדוגמת מתווכי נדל"ן ושמאי מקרקעין כדי להעריך נכונה את שווי דירת המגורים של המוכרים בטרם תוצע הדירה למכירה. שווי מדויק של דירת המגורים צריך לכלול גם התייחסות לזכויות בניה, חריגות בניה אם קיימות, ואפשרות לביצוע פרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי בבניין בו מצויה דירת המגורים. 

 

משרדנו מבצע בחינה של חבות במס שבח ובדיקת היטל השבחה לפני שמתחילים את הליך המכירה, שכן להיבטי המיסוי יש השפעה גם על המחיר אותו יבקשו המוכרים. במכירת בתים פרטיים יש חשיבות מיוחדת להיטל השבחה ולחריגות בניה. 

 

לעתים, יש אפשרות למכור את הבית גם בהליך מעין מכרזי – תוך פרסום הדירה או הבית למכירה באמצעי פרסום שונים, כדוגמת העיתונות, וביצוע הליך התמחרות של הנכס בקרב מציעים רבים.

 

משרדנו כמובן מייצג גם דירות ובתים הנמכרים בהליכי כינוס נכסים וכן דירות ירושה הנמכרות על-ידי היורשים. 

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן