עורך דין נדלן מסחרי

אנו מלווים באופן שוטף רכישה ומכירה של נכסים מסחריים – חנויות, משרדים, מרכזים לוגיסטיים (מרלו"גים), מחסנים, מלונות, חניונים, תחנות דלק, קרקעות ומגרשים המיועדים להקמת שטח מסחרי ועוד.

 

משרדנו בוחן את הזכויות הנמכרות או הנרכשות, מכין את ההסכמים הנדרשים לצורך הקנייה או המכירה, בוחן את היבטי המיסוי בעסקה ובהשכרה לאחר מכן ככל והנכס יושכר, בודק ומחווה דעה באשר לבטוחות או הערבויות הנדרשות בהליך הרכישה, נותן ליווי משפטי בכל הקשור למימון הרכישה – בין מגופים בנקאיים או מחברות ביטוח או מקבלת מימון פרטי, משתף פעולה עם אנשי המקצוע הרלוונטיים לכל עסקה בין אם זה שמאי מקרקעין או אדריכל או יועץ משכנתאות, ומלווה עד לסיום התהליך בין אם לקבלת הכספים עבור מכירת הנכס המסחרי או אם מדובר בקניית נדל"ן מסחרי אז עד להשלמת רישום הזכויות על שם הקונה וכן רישום המשכנתא לטובת הבנק. 

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן