עורך דין נדל"ן

אנו מלווים לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים בכל היבטי הנדל"ן בישראל וכן בייצוג ברכישת או מכירת נדל"ן מעבר לים. בתוך כך, אנו מייצגים חברות נדל"ן, יזמים וקבלנים משלבי תכנון פרויקט הנדל"ן ועד שלב אכלוס הדירות החדשות או הנכסים המסחריים החדשים שנבנו. 

 

משרדנו מייצג בעלי דירות ויזמים בפרויקטים שונים של התחדשות עירונית, בין אם מכח תמ"א 38 ובין אם פינוי בינוי, בכל רחבי הארץ.              

 

כמו כן, המשרד צבר מומחיות בשנים האחרונות בייצוג זוכי מחיר למשתכן ומחיר מטרה, כיום זוכי דירה בהנחה, ואנו ייצגנו מייצגים רוכשים שונים וקבוצות של רוכשי דירה בהנחה בראשון לציון, מודיעין, טבעון, גדרה, ירושלים, חיפה, טירת הכרמל, גדרה, אור יהודה, יקנעם ופרדס חנה. 

 

חלק מרכזי בעבודת המשרד הוא באופן טבעי ייצוג רוכשים ומוכרים של דירות מגורים, בתים פרטיים, נכסים מסחריים (כדוגמת משרדים, חנויות, מחסנים ועוד), קרקעות (חקלאיות, בתהליך הפשרה/שינוי ייעוד, או שניתן להוציא היתר בניה), משקים חקלאיים, זכויות בר רשות ביהודה ושומרון, זכויות בקיבוצים במסגרת שיוכים, זכויות ביהודה ושומרון במסגרת התקשרות עם חברות המבצעות פיתוח של הקרקע ועוד. 

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן