עורך דין ניהול נכסים

משרדנו מציע שירות של ניהול נכסי נדל"ן – מגורים, מסחרי ומשרדים – עבור תושבי חוץ אך גם עבור תושבי מדינת ישראל המעוניינים כי ינהלו את נכסיהם במקצועיות ובמיומנות.

 

במסגרת ניהול הנכסים, אנו מאתרים עבור לקוחותינו שוכרים פוטנציאליים, עורכים את הבדיקות המתאימות כדי לוודא את אמינותם של השוכרים, מנהלים מו"מ עם השוכרים על הסכמי השכירות לרבות אופציה להארכה, מחזיקים בנאמנות את הערבויות המתאימות, מנהלים בנאמנות ככל הנדרש את דמי השכירות המתקבלים מהנכסים ומבצעים העברות שוטפות – לארץ או לחו"ל – של דמי השכירות המתקבלים, מנהלים את שירותי התחזוקה השוטפים הניתנים לנכסים ומטפלים בבעיות המתעוררות מעת לעת, מנהלים את ביצוע ההתאמות בנכסים עקב חילופי שוכרים, עוקבים אחר שינויי המחזיקים ברשות המקומית ובחברות החשמל והמים, מספקים ייעוץ משפטי שוטף לכל אורך תקופת השכירות, ובמידת הצורך שולחים מכתבי התראה כנגד שוכרים המפרים את הסכם השכירות ואף מגישים תביעות לפינוי מושכר כנגד השוכרים.

 

בנוסף, משרדנו יכול לאתר עבור בעלי הדירות רואי חשבון להגשת דו"חות שנתיים ולספק להם את המסמכים הנדרשים לצורך הגשת הדו"חות, וכן לטפל בביטוחים הנדרשים עבור הנכסים אל מול סוכני ביטוח.

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד שפק, מייסד המשרד, מומחה בנדל"ן ובמיסוי מקרקעין ומלווה עסקאות נדל"ן מורכבות בישראל, באירופה ובארה"ב.
מרצה בפורומים מקצועיים ומפרסם מעת לעת מאמרים וטורי דעה בעיתונות הישראלית ובעיתונות הזרה.
ממייסדי עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים.
מייצג יזמים ובעלי דירות בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, מייצג זוכים וקבוצות זוכים בפרויקטים של מחיר למשתכן ומתמחה בנושאי ירושה, צוואות ועיזבונות. לפרטים ושאלו מוזמנים לצור קשר.
כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34.
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).
טלפון: 02-6775435

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן