עורך דין ניהול נכסים

משרדנו מציע שירות של ניהול נכסי נדל"ן – מגורים, מסחרי ומשרדים – עבור תושבי חוץ אך גם עבור תושבי מדינת ישראל המעוניינים כי ינהלו את נכסיהם במקצועיות ובמיומנות.

 

במסגרת ניהול הנכסים, אנו מאתרים עבור לקוחותינו שוכרים פוטנציאליים, עורכים את הבדיקות המתאימות כדי לוודא את אמינותם של השוכרים, מנהלים מו"מ עם השוכרים על הסכמי השכירות לרבות אופציה להארכה, מחזיקים בנאמנות את הערבויות המתאימות, מנהלים בנאמנות ככל הנדרש את דמי השכירות המתקבלים מהנכסים ומבצעים העברות שוטפות – לארץ או לחו"ל – של דמי השכירות המתקבלים, מנהלים את שירותי התחזוקה השוטפים הניתנים לנכסים ומטפלים בבעיות המתעוררות מעת לעת, מנהלים את ביצוע ההתאמות בנכסים עקב חילופי שוכרים, עוקבים אחר שינויי המחזיקים ברשות המקומית ובחברות החשמל והמים, מספקים ייעוץ משפטי שוטף לכל אורך תקופת השכירות, ובמידת הצורך שולחים מכתבי התראה כנגד שוכרים המפרים את הסכם השכירות ואף מגישים תביעות לפינוי מושכר כנגד השוכרים.

 

בנוסף, משרדנו יכול לאתר עבור בעלי הדירות רואי חשבון להגשת דו"חות שנתיים ולספק להם את המסמכים הנדרשים לצורך הגשת הדו"חות, וכן לטפל בביטוחים הנדרשים עבור הנכסים אל מול סוכני ביטוח.

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן