עורך דין פינוי בינוי

משרדנו מתמחה בעסקאות פינוי בינוי, שהן מעין עסקת קומבינציה בין הבעלים לבין היזם. משרדנו מלווה גם בעלי דירות וגם יזמים.

 

כאשר אנו מייצגים את הבעלים –  אנו מספקים את מכלול השירותים המשפטיים הדרושים לבעלים, החל בשלב המקדמי של הפרויקט וכלה בסיום הפרויקט ומסירת הדירות החדשות לבעלים. 

 

בתוך כך, משרדנו מעמיד צוות מקצועי וזמין, המתמחה בתחום הנדל"ן בכלל ובעסקאות פינוי בינוי בפרט, אשר מעניק ליווי וייעוץ משפטי שוטף לבעלים בקשר לפרויקט, על כל שלביו. אנו מנהלים את מכרז היזמים עד לבחירת היזם על-ידי הבעלים, מנהלים משא ומתן מול היזם ומקיימים עמו ישיבות עבודה, מנהלים התקשרות עם יועץ מס מוסמך המתמחה בעסקאות פינוי ובינוי בכדי לקבל חוות דעת לגבי היבטי המיסוי, מנהלים את ההתקשרות עם אנשי מקצוע נדרשים בתהליך (כדוגמת שמאי מקרקעין, אדריכל, מפקח בניה) לצורך בחינת זכויות הבניה הפוטנציאליות וכן לטובת סיוע בניהול משא ומתן מול היזם. 

 

משרדנו מלווה את כל היבטי המיסוי והדיווחים לרשות המסים, נותן מענה משפטי לגבי נוסחי הערבויות ולגבי סוגיות המתעוררות בנושא הליווי הבנקאי. כמו כן, אנו מייעצים ועוקבים אחר התקדמות הליכי התכנון והליכי הבניה ביחד עם אנשי המקצוע הרלוונטיים, ומייצגים בפרויקט עד לרישום הזכויות.

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד שפק, מייסד המשרד, מומחה בנדל"ן ובמיסוי מקרקעין ומלווה עסקאות נדל"ן מורכבות בישראל, באירופה ובארה"ב.
מרצה בפורומים מקצועיים ומפרסם מעת לעת מאמרים וטורי דעה בעיתונות הישראלית ובעיתונות הזרה.
ממייסדי עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים.
מייצג יזמים ובעלי דירות בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, מייצג זוכים וקבוצות זוכים בפרויקטים של מחיר למשתכן ומתמחה בנושאי ירושה, צוואות ועיזבונות. לפרטים ושאלו מוזמנים לצור קשר.
כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34.
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).
טלפון: 02-6775435

תוכן עניינים

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן