עורך דין קניית דירה

משרדנו מתמחה בייצוג אנשים פרטיים וחברות הרוכשים דירות מגורים ברחבי ישראל, להשקעה או למגורים. אנו מתמחים במתן ייצוג משפטי בקניית דירות –  הן דירות חדשות מקבלן והן דירות יד2, הרשומות במרשמי לשכת רישום המקרקעין (טאבו) או רשות מקרקעי ישראל או החטיבה להתיישבות בהסתדרות הציונית העולמית (בר רשות) או בקרן לגאולת קרקעות באיזור יהודה ושומרון או בקרקעות ירדניות שרישומן מנוהל במינהל האזרחי ביהודה ושומרון. 

 

במסגרת הטיפול המשפטי, אנו בוחנים את הזכויות בנכס הנרכש, בוחנים את היבטי המיסוי, בוחנים ביחד עם אנשי מקצוע את זכויות הבניה וחריגות הבניה אם קיימות, מנהלים משא ומתן על הסכם הרכישה ונספחיו, מדווחים את הרכישה לרשות המסים ומלווים בתשלום המיסוי, נותנים ליווי משפטי לכל נושא המימון כאשר נלקחת משכנתא, ומייצגים את הלקוח עד לרישום הזכויות בנכס על שמו ורישום המשכנתא לטובת הבנק. 

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן