עורך דין תמ"א 38

פרויקטים של התחדשות עירונית, כדוגמת תמ"א 38/1 או 38/2 הם פרויקטים מורכבים הדורשים ליווי צמוד ושוטף של משרד עורכי דין המתמחה בפרויקטים מסוג זה. משרדנו רכש ניסיון בפרויקטים רבים של תמ"א 38, אשר מאפשר לספק לבעלי הדירות את הייצוג המשפטי הטוב ביותר ויחד עמם להוביל את התהליך במקצועיות וביעילות, תוך מתן הגנה מקסימלית לזכויותיהם של בעלי הדירות, כך שבסוף התהליך תשודרגנה ותושבחנה דירותיהם באופן אופטימלי.

 

המשרד ייצג ומייצג – הן יזמים וקבלנים והן בעלי דירות – פרויקטים שונים של התחדשות עירונית בעיקר באיזור המרכז ובאיזור ירושלים והסביבה. 

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן