פינוי שוכר – הגשת תביעות לפינוי מושכר

מאות אלפי דירות מושכרות בישראל מדי שנה כמו גם עשרות אלפי נכסים מסחריים – חנויות, תחנות דלק, מרכזים לוגיסטיים, משרדים ומחסנים. בדרך כלל, המשכיר והשוכר עורכים הסכם שכירות מפורט אשר כולל את הזכויות ואת החובות של הצדדים להסכם, בהתאם להסכמות ביניהם ובהתאם לחוק.

 

חוזי שכירות, בין אם למגורים ובין אם למסחר או לאחסנה או למשרדים, כוללים סעיפים העוסקים במשך השכירות, באופציה להארכת השכירות, בדמי השכירות ובתשלומים הנלווים החלים על השוכר, וכן גם בתרחישים שבהם השוכר יפר את הסכם השכירות ובאפשרויות שיוקנו לבעל הבית כנגד השוכר המפר.

 

בתוך כך, הסכמי שכירות עשויים לכלול בהם סעיפים לפיהם אם יפר השוכר את הסכם השכירות, לדוגמה אם לא יפנה במועד את הדירה או המשרד או החנות, הרי שלבעל הבית תהיה את האפשרות לתפוס בכח את הנכס או לנתק את השוכר ממים או מחשמל ואף לפנות את הרכוש שלו.

 

תביעה לפינוי מושכר

 

כאשר רוצים לבצע פינוי של השוכר, יש להגיש תביעה לפינוי מושכר בהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי, ולאחר קבלת פסק דין לבצע את פסק הדין לעתים אף בליווי משטרת ישראל וקבלני הוצאה לפועל.

 

משרדנו מתמחה בפינוי שוכרים ובהגשת תביעות לפינוי מושכר בכל רחבי ישראל.

עורך דין נדלן ומקרקעין  אוהד שפק
עורך דין נדלן ומקרקעין אוהד שפק

עו"ד אוהד שפק, מייסד המשרד, מומחה במקרקעין ובמיסוי נדל"ן ומלווה עסקאות מימון ונדל"ן בינלאומיות. עו"ד שפק משמש כיום כיושב ראש מחוז ירושלים של לשכת ארגוני העצמאים בישראל, וכחבר וכמייסד עמותת משמר הדמוקרטיה הישראלית, הפועלת משנת 2019 לקידום עקרונות וערכים דמוקרטיים בישראל ובכלל זה חיזוק עיקרון השוויון והפרדת הרשויות ומאבק לשיפור נורמות השלטון ולמיגור שחיתות שלטונית.
המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד: ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט - קומה 33).

השאר תגובה

תוכן עניינים

אודות

המשרד מתמחה בנדל”ן ובמיסוי מקרקעין, בנושאי ירושה צוואות ועיזבונות, וכן ובליטיגציה בבתי המשפט. המשרד משלב מומחיות בתחומי משפט מגוונים תוך הבנה והיכרות מעמיקה עם הרגולציה בישראל ועם הסביבה העסקית.

כתובות המשרד :
ירושלים רחוב קרן היסוד 34. 
רמת גן: מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט – קומה 33).

צרו קשר

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
דילוג לתוכן